zaległy mecz z ULKS Ruch II Pniów

1.04.14 rozegraliśmy  zaległy mecz 17 kolejki ligi terenowej z naszym sąsiadem zza miedzy  ULKS Ruch II Pniów .W rundzie zasadniczej mecz pomiędzy naszymi drużynami zakończył się naszym zwycięstwem 7 ? 3 . Do  meczu  rundy rewanżowej przystąpiliśmy w osłabionym składzie. Pierwsza runda  gier pojedynczych zakończyła się podziałem punktów i wynik meczu brzmiał 2- 2 .Juz wiedzieliśmy, że mecz ten będzie dosyć trudno wygrać .Następna runda to gry deblowe  tutaj drużyny znów podzieliły się punktami  i stan meczu brzmi 3-3 .W drugiej rundzie gier pojedynczych Michał Lewandowski przegrywa w swoim pojedynku już 2-0 ,ale wyciąga wynik na 2- 2 i w V secie  gra toczy się punkt za punkt  i ostatecznie przegrywa tego seta na przewagi 13-11 i cały pojedynek 3-2 .W tym momencie wynik meczu brzmi 4 ? 3 dla gospodarzy ,ale w drugim pojedynku tej rundy Norbert Kozioł po bardzo nerwowej grze wygrywa z zawodnikiem gospodarzy  3- 1 i wynik meczu na tablicy wyników znów jest remisowy 4- 4 . Teraz do ostatnich dwóch pojedynków tego meczu przystępuje Wiża Paweł z Cebulą  Arturem oraz Leszek Biliński w grze z Rybińskim  Wojciechem najlepszym zawodnikiem gospodarzy .W tych dwóch pojedynkach ważą się losy meczu .W I secie  meczu Rybiński ? Biliński  gra toczy się punkt za punkt ,dopiero w końcówce  uwidacznia się przewaga Leszka i set pada jego łupem 11- 7 .Drugi set to znowu  gra  punkt za punkt ostatecznie znów wygrywa nasz zawodnik na przewagi 15-13  W 3 secie to już praktycznie dominacja naszego zawodnika  set kończy się jego zwycięstwem 11-5 i cały pojedynek  3- 0 .W tym momencie wynik meczu brzmi 5 ? 4 dla UKS Feniks II Pyskowice . Tego meczu w tym momencie już nie przegramy w najgorszym wypadku  może być remis . W między czasie  toczy się pojedynek na sąsiednim stole gdzie gra Wiża Paweł z Cebulą  Arturem ,po dwóch setach wynik pojedynku jest korzystny dla gospodarzy  2- 0 . W 3 secie gra toczy się punkt za punkt ostatecznie seta wygrywa Paweł 11- 9 ,czwarty set podobny do seta trzeciego  i w końcówce zawodnik gospodarzy nie wytrzymuje napięcia i przegrywa 11- 9 wynik tego pojedynku brzmi 2- 2 .Teraz odżywają nasze nadzieje na zwycięstwo ,piaty set znów jest podobny do poprzednich gier  przy stanie 6-6  czas bierze zawodnik ma czas .Po tym czasie zawodnik gospodarzy myli się  i Paweł zdobywa przewagę  którą nie wypuszcza ją  do końca seta  który kończy się zwycięstwem Pawła 11- 7 .Pojedynek kończy się wynikiem 3- 2 dla Pawła i cały mecz pada naszym zwycięstwem 6 ? 4 .Paweł  wyprowadził nas z opresji  Gratulacje dla Pawła !!!