opis kilku kolejek

Od ostatnich informacji minęło kilka kolejek w rozgrywkach . W rozgrywkach III ligi odbyły się 3 kolejki nasza drużyna rozegrała mecz z TRS Millenium Myszków w którym nasza drużyna pokonała gospodarzy  7-3 .W I rundzie wynik brzmiał 2-2 ,gry deblowe zakończyły się naszym zwycięstwem w tym momencie wynik brzmi 4 – 2 dla nas  .II runda jest szczęśliwa dla nas wygrywamy ją 3- 1  i końcowy wynik 7 – 3 .

Następny mecz to pojedynek z drużyną z Gliwic AZS Politechnika  to mecz odwrotny do meczu  poprzedniej kolejki  tym razem  szczęście nie było po naszej stronie mecz przegrywamy  w stosunku 3-7 .

W VI kolejce naszym przeciwnikiem jest drużyna z Poczesnej LKS Grom Złota Dama. Mecz ten miał swoją dramaturgię ,pierwszą rundę przegrywamy w stosunku 1-3 .W grach deblowych następuje podział punktów w tym momencie wynik meczu brzmi 2-4 dla gości . Nad nami wisi już widmo kolejnej porażki w kolejnym meczu ,tym bardziej że wynik meczu to już 2-5 dla przeciwnika .Ale w kolejnych pojedynkach następuje przełamanie naszych kolegów i praktycznie w przegranym meczu wyciągają remis .

Natomiast nasza druga drużyna w rozgrywkach ligi okręgowej  rozegrali  3 kolejki które nie były  dobre w naszym wykonaniu .W I kolejce w meczu z ATS II Ligota Łab. Doznajemy porażki w stosunku 2-8 .

Druga kolejka rozgrywek to mecz z UKS QUO VADIS Zabrze w tym meczu doznajemy pogromu  0-10  praktycznie był to mecz do jednej bramki .

W 3 meczu z sąsiadami za miedzy  ULKS Ruch II Pniów postawiliśmy trudne warunki przeciwnikowi  .I runda zakończyła się remisem 2 -2 .Gry deblowe po zaciekłych pojedynkach  padły łupem  przeciwnika . II runda  kręciła się cały czas w okolicy remisu, wynik już brzmi 5 – 4 dla gospodarzy w ostatnim pojedynku J Sopel gra z Staszkiem Fraskiem w pojedynku po dwóch setach jest 1-1 po 4 setach jest 2-2 .W ostatnim secie wynik cały czas jest na remis i jak powiedział p.Kwaśniok M  o całym meczu zadecydują dwie piłkii rzeczywiście piąty set kończy się sukcesem na przewagi   dla St. Fraska  i końcowy wynik po zaciętym meczu brzmi 6 – 4 dla gospodarzy .