I mecze w Nowym Roku

Rozpoczęliśmy rozgrywki w Nowym Roku do końca I rundy zostały do rozegrania 3 mecze.Przerwa Świateczno -Noworoczna ułożyła się niefortunnie,gdyż pierwszy mecz po tej przerwie rozgrywany jest po dwóch tygodniach praktycznie bez żadnego treningu. W lidze okręgowej nasza drużyna rozgrywała mecz w Żernicy z tamtejsza I  drużyna LKS Naprzód .Mecz rozpoczał się od razu od meczy 5 setowych co zwiastowało że pojedynek będzie bardzo zacięty. Pierwsza runda gier pojedynczych zakończyła się zwycięstwem naszej drużyny. Gry deblowe drużyny podzieliły się punktami   W tym momencie wynik meczu brzmi 4 - 2 dla UKS Feniks P-ce. W II rundzie znów pojedynki 5 setowe w których wynik pojedynków był  niewiadomy do samego końca,ale w ostatecznym rozrachunku II rundę wygrała nasza druzyna wynikiem 3- 1. I końcowy wynik meczu brzmi 7 - 3 dla UKS Feniks P-ce który bardzo przybliżył nas do tego że I rundę rozgrywek możemy zakończyć w ósemce.
Natomiast II drużyna rozgrywała pojedynek w Mikołowie z tamtejszym Strażakiem III.Mecz bez historii,przegrywamy w tym meczu dostajemy lanie  wynik meczu brzmi 9-1 dla gospodarzy Wynik tego meczu kładziemy na karb braku treningu w okresie światecznym.I mamy nadzieję że kolejne pojedynki będa korzystne dla naszej druzyny