Dramaturgia w meczu

W tym tygodniu przeżywaliśmy duże emocje związane z meczem ligi okręgowej drużyn sąsiadujących bezpośrednio w klasyfikacji generalnej. Mecz z KS Burzą Borowa Wieś toczył się w bardzo zaciętej atmosferze, który mógł zakończyć się zwycięstwem jednej albo drugiej drużyny. I runda zakończyła się remisowo. Gry deblowe także zakończyły się remisem. W drugiej rundzie gier pojedynczych pojawiła się dramaturgia, gdyż wisiało nad nami widmo porażki w meczu. Swój pojedynek wygrał Jan Sopel ze Słobodzianem T natomiast swoje pojedynki przegrali Adam Lewandowski i Łukasz Kurasz z Ciochem B. Ostatni pojedynek rozgrywał Andrzej Janecki z Radzikiem M po dwóch setach stan pojedynku 2-0 dla Janeckiego, ale przeciwnik odrodził się  w kolejnych dwóch setach i zrobiło się 2-2 w ostatnim secie odrodził się Andrzej i seta wygrał 3-2.II runda zakończyła się remisem i cały mecz także zakończył się wynikiem remisowym.
Druga drużyna grała mecz z QUO VADIS II Makoszowy w składzie bardzo eksperymentalnym. Mecz należał do tych meczy który należy wygrać tylko liczył się wynik .Mecz przebiegał bez historii. Końcowy wynik meczu to 7=3 dla UKS Feniks II P-ce